Twój 1%

Świat należy do tych, którzy mają mu do zaoferowania najwięcej nadziei.

Pomóż nam nieść nadzieję tym, którzy są w potrzebie. 

Zapraszamy Szanownych Państwa do wpłacania na konto

Fundacji „dla dobra dziecka” odpisów 1% podatku od osób fizycznych. Podatnik, który chce skorzystać z odpisu 1% za 2013 r. na rzecz Fundacji „dla dobra dziecka” powinien:

-przy wypełnianiu odpowiedniego dla siebie formularza PIT (PIT - 36, PIT - 37 lub PIT - 28) obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odliczyć 1% od tego podatku,

-w części zatytułowanej "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" w odpowiedniej rubryce należy podać nr KRS Fundacji dla dobra dziecka- KRS 0000144775. Dalej wpisujemy kwotę obliczonego 1%.

 

Na co przeznaczamy zebrane środki ?!

W ciągu 11 lat istnienia w naszej Fundacji nikt nie pracował na etacie, a wszystkie pozyskane środki przeznaczaliśmy na pomoc rodzinom żyjącym w trudnych warunkach. Nieustannie troszczymy się o dzieci, które potrzebują akceptacji i miłości, są zdolne i chcą się uczyć, ale brakuje finansów na zakup podręczników, jednak przede wszystkim zależy nam, aby każde dziecko miało swój własny bezpieczny kąt. Pomagamy wyposażać mieszkania w meble i sprzęt AGD. Organizujemy wypoczynek letni i zimowy.

 

 

W bieżącym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na obóz letni dla dzieci z  Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny (Dom Dziecka Nr 8) w Otwocku oraz na urządzenie mieszkania samotnej matki z tróją nieletnich dzieci, która ma wyrok eksmisyjny z mieszkania i walczymy w sądzie , a także w Urzędzie Gminy, aby nie odbierać dzieci matce tylko przyznać lokal socjalny.


Piotr Kepal, Copyright © 2018 Fundacja Dla Dobra Dziecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.