Zadzwoń do nas: 22 620 49 95  facebook

07 wrzesień 2018

mms 20180715 145005Przedstawiam Wam Julcię. W kwietniu skończyła 6 lat i jest zamknięta w domu na III piętrze
budynku bez windy.
Pomóżmy Julce i jej dzielnej mamie oraz babci!.. 

 

 

Czytaj więcej
15 kwiecień 2014

nagrody5 maja już po raz 13 odbędzie się w Gliwicach piłkarski turniej gwiazd -
przyjaciół Domu Dziecka. Fundacja "dla dobra dziecka" od 7 lat patronuje tej wspaniałej imprezie i przekazuje nagrody. W tym roku Fundacja ufundowała puchar fair play oraz albumy "1000 olimpijczyków". Pojedynek stoczy 11 drużyn.
Wszystkim uczestnikom Turnieju życzymy dużo energii, waleczności i oczywiście zwycięstwa.

Czytaj więcej
10 styczeń 2014

lazienkaTo nie jest melina pijacka,

To nie jest piwnica w opuszczonym domu,

To jest łazienka w mieszkaniu samotnej

Matki i jej trójki dzieci !!!!!

 

 

Czytaj więcej
20 grudzień 2013

fddd882„Mikołajki Dobrej Woli”

Fundacja „dla dobra dziecka” we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola w ramach lokalnego projektu współpracy pt. „Mikołajki Dobrej Woli” w grudniu 2013 roku obdarowała paczkami świątecznymi blisko 300 dzieciaków uczestniczących wraz z rodzicami w całorocznych programach wsparcia rodziny realizowanych w OPS.

Czytaj więcej
18 grudzień 2013

fddd 2013 2Mikołajem może być każdy!

6 grudnia 2013 roku w Klubie Crux Hoża 51 odbyły się Mikołajki dla dzieci z 3 Domów Dziecka z terenu Otwocka, których organizatorami była Fundacja „dla dobra dziecka” wraz z Kierownictwem Crux Hoża 51.
Zarówno dzieci, jak i pracownicy Klubu, wszyscy bawili się doskonale. Oprócz wspinaczki po wymyślnych ściankach jednej z najlepszych bulderowni w Warszawie, nasi podopieczni mogli nauczyć się trudnej sztuki wiązania węzłów na linach wspinaczkowych oraz wypieku i sztuki dekoracji pierniczków.

Czytaj więcej
10 grudzień 2013

xmastree2Święta Bożego Narodzenia to czas blasku, jasności i niezapomnianych chwil z naszymi bliskimi. Przyjmijcie na ten czas serdeczne życzenia: ciepła, wzajemności, cichego szczęścia i rodzinnego wzruszenia.

Czytaj więcej
25 listopad 2013

Uczymy się go już w pierwszych dniach szkoły. Stawiamy okrągłe brzuszki, starannie dociągamy do linii w zeszycie. Dopiero jako dorośli przekonujemy się, jak wiele trudu kosztuje jego stworzenie, utrzymanie i podsycanie ognia, który nie może zgasnąć.

Czytaj więcej
18 listopad 2013

spokojdzieci3Wyprowadzili się z dala od strachu, krzyku i wiecznego udawania, że dom, jaki próbowali stworzyć, był prawdziwy.
Matka chłopców jest uzależniona od alkoholu. Ojciec nie miał już siły dłużej walczyć. Bez czekania na jakiekolwiek decyzje sądu wziął na swoje barki wychowanie trzech synów w małej wiosce jakich wiele na Mazowszu. Wyszedł z domu tak, jak stał. Teraz albo nigdy. To się musiało wreszcie skończyć. Dla dobra dzieci.
Jego imię znaczy "czujny", "czuwający", zawsze w pogotowiu. Zawsze obok, kiedy dzieci go potrzebują. Pozostał w zgodzie ze swoim imieniem.

Czytaj więcej