Zadzwoń do nas: 22 620 49 95  facebook

Wesołych świąt!

18 grudzień 2013

fddd 2013 2Mikołajem może być każdy!

6 grudnia 2013 roku w Klubie Crux Hoża 51 odbyły się Mikołajki dla dzieci z 3 Domów Dziecka z terenu Otwocka, których organizatorami była Fundacja „dla dobra dziecka” wraz z Kierownictwem Crux Hoża 51.
Zarówno dzieci, jak i pracownicy Klubu, wszyscy bawili się doskonale. Oprócz wspinaczki po wymyślnych ściankach jednej z najlepszych bulderowni w Warszawie, nasi podopieczni mogli nauczyć się trudnej sztuki wiązania węzłów na linach wspinaczkowych oraz wypieku i sztuki dekoracji pierniczków.

Na zakończenie wszystkie dzieci dostały dyplomy i czapki św. Mikołaja wypełnione

słodkościami. Załączone zdjęcia pokazują radość zarówno dzieci, jak i

instruktorów i pracowników Crux Hoża 51.

fddd 2013 4fddd 2013 3

Życie to ciągła wspinaczka. Od dziecka pniemy się w górę po stopniach, lub nie, w dążeniu do zdobywania nowych umiejętności, wiedzy, doświadczenia. W tej życiowej wspinaczce nie przewiduje się żadnych zabezpieczeń, a przed ewentualnym upadkiem mogą chronić nas jedynie materace pod postacią rodziców, opiekunów, wychowawców, mentorów i wreszcie zdrowy rozsądek.

fddd 2013 1fddd 2013 5fddd 2013 6

Możliwość wspinaczki pod okiem fachowych trenerów, pozwoliła dzieciakom przekonać się namacalnie, że tylko od osobistych chęci, uporu, konsekwencji i determinacji zależy osiąganie kolejnych celów w życiu każdego z nas. Doskonałym przykładem powyższej tezy jest list – podziękowanie jednej z uczestniczek Mikołajkowej zabawy i zdjęcia rozradowanych dzieci.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę.